BYB-7-30L0062 | by.B
Desiccant bag, (L x W) 40 x 30 mm, desiccant bag, BYB-7-30L0062, package with 10 pieces
Order No.: 30L0062
EAN: 4099891965327
MPN:
BYB-7-30L0062
BYB-7-30L0062 by.B Shielding Bags, Antistatic Bags Image 1
BYB-7-30L0062 by.B Shielding Bags, Antistatic Bags Image 2
BYB-7-30L0062 by.B Shielding Bags, Antistatic Bags Image 3
Image may differ
Available: 990 pck.
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
5 pck.
10 pck.
50 pck.
100 pck.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Silica gel pack, BYB-7-30L0062, by.B
Silica gel desiccant, 40 x 30 x 4 mm, 10 pieces pack set.
Technical specifications
Filter Property Value
Version desiccant bag
Length 40 mm
Width 30 mm