BYB-3-90H0120 | by.B
PC enclosure, (L x W x H) 160 x 120 x 140 mm, light gray (RAL 7035), IP66, BYB-3-90H0120
Order No.: 90H0120
EAN: 4099891989491
MPN:
BYB-3-90H0120
BYB-3-90H0120 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0120 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
Available: 1 pcs.
Subject to prior sale
PC housing, BYB-3-90H0120, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material PC
Length 160 mm
Width 120 mm
Height 140 mm