BYB-3-90H0111 | by.B
PC enclosure, (L x W x H) 160 x 120 x 90 mm, light gray (RAL 7035), IP66, BYB-3-90H0111
Order No.: 90H0111
EAN: 4099891989408
MPN:
BYB-3-90H0111
BYB-3-90H0111 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0111 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
Available: 2 pcs.
Subject to prior sale
PC housing, BYB-3-90H0111, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material PC
Length 160 mm
Width 120 mm
Height 90 mm