BYB-3-90H0115 | by.B
PC enclosure, (L x W x H) 240.3 x 160.3 x 90 mm, light gray (RAL 7035), IP66, BYB-3-90H0115
Order No.: 90H0115
EAN: 4099891989446
MPN:
BYB-3-90H0115
BYB-3-90H0115 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0115 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 3 Weeks
Subject to prior sale
PC housing, BYB-3-90H0115, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material PC
Length 240.3 mm
Width 160.3 mm
Height 90 mm