BYB-3-90H0110 | by.B
PC enclosure, (L x W x H) 200 x 120 x 90 mm, light gray (RAL 7035), IP66, BYB-3-90H0110
Order No.: 90H0110
EAN: 4099891989392
MPN:
BYB-3-90H0110
BYB-3-90H0110 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0110 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
Available: 2 pcs.
Subject to prior sale
PC housing, BYB-3-90H0110, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material PC
Length 200 mm
Width 120 mm
Height 90 mm