BYB-3-90H0083 | by.B
ABS DIN rail enclosure, (L x W x H) 90 x 105 x 65.2 mm, light gray (RAL 7035), BYB-3-90H0083
Order No.: 90H0083
EAN: 4099891989125
MPN:
BYB-3-90H0083
BYB-3-90H0083 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0083 by.B General Purpose Enclosures Image 2
BYB-3-90H0083 by.B General Purpose Enclosures Image 3
Image may differ
Available: 10 pcs.
Subject to prior sale
ABS DIN rail enclosure, BYB-3-90H0083, by.B
DIN rail housing made of ABS V0, light gray.
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 90 mm
Width 105 mm
Height 65.2 mm