BYB-3-90H0079 | by.B
ABS DIN rail enclosure, (L x W x H) 90 x 52.6 x 65.15 mm, light gray (RAL 7035), BYB-3-90H0079
Order No.: 90H0079
EAN: 4099891989088
MPN:
BYB-3-90H0079
BYB-3-90H0079 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0079 by.B General Purpose Enclosures Image 2
BYB-3-90H0079 by.B General Purpose Enclosures Image 3
Image may differ
Available: 10 pcs.
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
ABS DIN rail enclosure, BYB-3-90H0079, by.B
DIN rail housing made of ABS V0, light gray.
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 90 mm
Width 52.6 mm
Height 65.15 mm