BYB-3-90H0012 | by.B
ABS enclosure, (L x W x H) 240.3 x 160.3 x 90 mm, gray (RAL 7015), IP66, BYB-3-90H0012
Order No.: 90H0012
EAN: 4099891988418
MPN:
BYB-3-90H0012
BYB-3-90H0012 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0012 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
Available: 20 pcs.
Subject to prior sale
ABS housing, BYB-3-90H0012, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 240.3 mm
Width 160.3 mm
Height 90 mm