BYB-3-90H0011 | by.B
ABS enclosure, (L x W x H) 160 x 120 x 90 mm, gray (RAL 7015), IP66, BYB-3-90H0011
Order No.: 90H0011
EAN: 4099891988401
MPN:
BYB-3-90H0011
BYB-3-90H0011 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0011 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
Available: 20 pcs.
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
ABS housing, BYB-3-90H0011, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 160 mm
Width 120 mm
Height 90 mm