84086200.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 82 x 200 x 32 mm, black, IP65, 84086200.HMT1
Order No.: 62H1814
EAN: 4058545324286
MPN:
84086200.HMT1
Series: Alubos
84086200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84086200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
Subject to prior sale
Enclosure, 84086200.HMT1, Bopla
Enclosure, horizontally-divided, 82 x 200 x 32 aluminium black.
Material aluminum
Length 82 mm
Width 200 mm
Height 32 mm