84046200.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 108 x 200 x 42 mm, black, IP65, 84046200.HMT1
Order No.: 62H1810
EAN: 4058545324361
MPN:
84046200.HMT1
Series: Alubos
84046200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84046200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84046200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Enclosure, 84046200.HMT1, Bopla
Enclosure, horizontally-divided, 108 x 200 x 42 aluminium black.
Material aluminum
Length 108 mm
Width 200 mm
Height 42 mm