84066150.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 57 x 150 x 32 mm, black, IP65, 84066150.HMT1
Order No.: 62H1812
EAN: 4058545324262
MPN:
84066150.HMT1
Series: Alubos
84066150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84066150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84066150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Enclosure, 84066150.HMT1, Bopla
Enclosure, horizontally-divided, 57 x 150 x 32 aluminium black.
Material aluminum
Length 57 mm
Width 150 mm
Height 32 mm