B82144A2473J000 | TDK (EPCOS)
RF choke, axial, 47 µH, 800 mA, B82144A2473J000
Order No.: 74D5810
EAN: 4099889013696
MPN:
B82144A2473J000
B82144A2473J
Series: LBC
B82144A2473J000 TDK (EPCOS) Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available: 867 pcs.
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
1000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
RF choke, B82144A2473J000, EPCOS
Product type RF choke
Inductance 47 µH
DC current 800 mA
Tolerance ±5 %
DC resistance 500 mΩ
Measuring frequency 100 kHz
Quality Q Q 40
Design axial
Length 12 mm