B82144A2225J000 | TDK (EPCOS)
RF choke, axial, 2.2 mH, 120 mA, B82144A2225J000
Order No.: 74D5820
EAN: 4099889013740
MPN:
B82144A2225J000
B82144A2225J
Series: LBC
B82144A2225J000 TDK (EPCOS) Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available: 2,994 pcs.
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
250 pcs.
1000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
RF choke, B82144A2225J000, EPCOS
Product type RF choke
Inductance 2.2 mH
DC current 120 mA
Tolerance ±5 %
DC resistance 9 Ω
Measuring frequency 100 kHz
Quality Q Q 60
Design axial
Length 12 mm