HFB44B12A + PAD | SEPA
CPU cooler, 12 V, ball bearing, 28 dB, (H x W x D) 7.5 x 44 x 44 mm, HFB44B12A + PAD
Order No.: 82B132
EAN: 4099889489361
MPN:
HFB44B12A + PAD
Series: HFB44
HFB44B12A + PAD SEPA Fan Units
Image may differ
Available: 47 pcs.
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
25 pcs.
50 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
CPU heatsinks with speed pulse output, type SEPA HFB44B.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 12 V
Thermal resistense 2.5 K/W
Width 44 mm
Height 7.5 mm
Depth 44 mm