HFB44B05A + PAD | SEPA
CPU cooler, 5 V, ball bearing, 28 dB, (H x W x D) 7.5 x 44 x 44 mm, HFB44B05A + PAD
Order No.: 82B130
EAN: 4099889489354
MPN:
HFB44B05A + PAD
Series: HFB44
HFB44B05A + PAD SEPA Fan Units Image 1
HFB44B05A + PAD SEPA Fan Units Image 2
Image may differ
Available: 45 pcs.
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
5 pcs.
15 pcs.
50 pcs.
150 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
CPU heatsinks with speed pulse output, type SEPA HFB44B.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 5 V
Thermal resistense 2.5 K/W
Width 44 mm
Height 7.5 mm
Depth 44 mm