DS1-25-0002 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.2 mH, DS1-25-0002
Order No.: 59P9031
EAN: 4099889003758
MPN:
DS1-25-0002
Series: DS
DS1-25-0002 SCHURTER Fixed Inductors
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Storage choke, DS1-25-0002, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.2 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 100 mΩ
Design radial
Length 25 mm
Width 25 mm
Height 15 mm