DS1-25-0003 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.1 mH, DS1-25-0003
Order No.: 59P9032
EAN: 4099889003765
MPN:
DS1-25-0003
Series: DS
DS1-25-0003 SCHURTER Fixed Inductors
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Storage choke, DS1-25-0003, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.1 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 40 mΩ
Design radial
Length 25 mm
Width 25 mm
Height 15 mm