DS1-20-0004 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.01 mH, DS1-20-0004
Order No.: 59P9029
EAN: 4099889003734
MPN:
DS1-20-0004
Series: DS
DS1-20-0004 SCHURTER Fixed Inductors
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Storage choke, DS1-20-0004, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.01 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 8 mΩ
Design radial
Length 20 mm
Width 20 mm
Height 15 mm