DS1-20-0001 | SCHURTER
Storage choke, radial, 1 mH, DS1-20-0001
Order No.: 59P9026
EAN: 4099889003710
MPN:
DS1-20-0001
Series: DS
DS1-20-0001 SCHURTER Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 26 Weeks
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Storage choke, DS1-20-0001, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 1 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 700 mΩ
Design radial
Length 20 mm
Width 20 mm
Height 15 mm