NSYCVF65M115PF | Schneider Electric
Fan, 115 V, 124 x 124 x 55 mm, 65 m³/h, Schneider Electric NSYCVF65M115PF
Order No.: 04P0400
EAN: 3606480151385
MPN:
NSYCVF65M115PF
Series: Climasys CV
NSYCVF65M115PF Schneider Electric Panel-Mount Fans
1 pcs.
Fan, NSYCVF65M115PF, Schneider Electric
ClimaSys fan with a capacity of 65m3/h operates at 115V and features a plastic grille along with a filter.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 115 V
Width 124 mm
Height 124 mm
Depth 55 mm