NSYCVF35M230 | Schneider Electric
Motor fan, 230 V, 80 x 80 x 25 mm, 35 m³/h, 32 dB, Schneider Electric NSYCVF35M230
Order No.: 04P0385
EAN: 3606480151484
MPN:
NSYCVF35M230
Series: Climasys CV
NSYCVF35M230 Schneider Electric Panel-Mount Fans
1 pcs.
Fan motor, NSYCVF35M230, Schneider Electric
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 230 V
Width 80 mm
Height 80 mm
Depth 25 mm