NSYCVF35M115 | Schneider Electric
Motor fan, 115 V, 80 x 80 x 25 mm, 35 m³/h, 32 dB, Schneider Electric NSYCVF35M115
Order No.: 04P0384
EAN: 3606480151491
MPN:
NSYCVF35M115
Series: Climasys CV
NSYCVF35M115 Schneider Electric Panel-Mount Fans
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 2 Weeks
1 pcs.
Fan motor, NSYCVF35M115, Schneider Electric
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 115 V
Width 80 mm
Height 80 mm
Depth 25 mm