NSYTBP191210HT | Schneider Electric
PC enclosure, (L x W x H) 192 x 121 x 105 mm, light gray (RAL 7035), IP66, NSYTBP191210HT
Order No.: 02P2696
EAN: 3606480165818
MPN:
NSYTBP191210HT
Series: PanelSet TBP
NSYTBP191210HT Schneider Electric General Purpose Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: On Request
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
2 pcs.
4 pcs.
6 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Polycarbonate enclosure, NSYTBP191210HT, Schneider Electric
Material PC
Length 192 mm
Width 121 mm
Height 105 mm