1590WQBK | Hammond
Aluminum die cast enclosure, (L x W x H) 120 x 120 x 34 mm, black (RAL 9005), IP65, 1590WQBK
Order No.: 61H2663
EAN: 4099889533675
MPN:
1590WQBK
Series: 1590W
1590WQBK Hammond General Purpose Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 7 Days: 38 pcs. - if ordered today
Subject to prior sale
Die Cast Enclosure, 1590WQBK, Hammond
Material aluminum
Length 120 mm
Width 120 mm
Height 34 mm