1427DIN75M | Hammond
Rail clip, aluminum, (L x W x H) 75 x 51 x 8 mm, gray, 1427DIN75M
Order No.: 61H3703
EAN: 4099889571431
MPN:
1427DIN75M
Series: 1427
1427DIN75M Hammond Accessories for Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available: 5 pcs.
Available in 7 Days: 545 pcs. - if ordered today
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Din Clip - Metal, 1427DIN75M, Hammond
Din Clip - Metal with Aluminium material and length of 75 mm
Technical specifications
Filter Property Value
Product type rail clip
Material aluminum
Length 75 mm
Width 51 mm
Height 8 mm