1427DIN100M | Hammond
Rail clip, aluminum, (L x W x H) 100 x 51 x 8 mm, gray, 1427DIN100M
Order No.: 61H3702
EAN: 4099889571424
MPN:
1427DIN100M
Series: 1427
1427DIN100M Hammond Accessories for Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 7 Days: 22 pcs. - if ordered today
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Din Clip - Metal, 1427DIN100M, Hammond
Din Clip - Metal with Aluminium material and length of 100 mm
Technical specifications
Filter Property Value
Product type rail clip
Material aluminum
Length 100 mm
Width 51 mm
Height 8 mm