TLC/0.5A-331M-00 | Fastron
Choke, radial, 330 µH, TLC/0.5A-331M-00
Order No.: 87D0797
MPN:
TLC/0.5A-331M-00
Series: TLC/0.5A
TLC/0.5A-331M-00 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 22 Weeks
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
250 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Toroid Line Choke, TLC/0.5A-331M-00, Fastron
Toroid Line Choke, Core Material: Iron Dust
Version toroidal core
Inductance 330 µH
Tolerance ±20 %
DC resistance 440 mΩ
Design radial
Width 7 mm