BYB-3-90H0239 | by.B
ABS enclosure, (L x W x H) 180 x 120 x 90 mm, light gray (RAL 7035), IP65, BYB-3-90H0239
Order No.: 90H0239
EAN: 4099891990688
MPN:
BYB-3-90H0239
BYB-3-90H0239 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0239 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 3 Weeks
Subject to prior sale
Housing, BYB-3-90H0239, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 180 mm
Width 120 mm
Height 90 mm