BYB-3-90H0169 | by.B
PC enclosure, (L x W x H) 90 x 60 x 40 mm, light gray (RAL 7035), IP66/IP68, BYB-3-90H0169
Order No.: 90H0169
EAN: 4099891989989
MPN:
BYB-3-90H0169
BYB-3-90H0169 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0169 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 3 Weeks
Subject to prior sale
Housing, BYB-3-90H0169, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material PC
Length 90 mm
Width 60 mm
Height 40 mm