BYB-3-90H0140 | by.B
ABS enclosure, (L x W x H) 120 x 80 x 90 mm, light gray (RAL 7035), IP66, BYB-3-90H0140
Order No.: 90H0140
EAN: 4099891989699
MPN:
BYB-3-90H0140
BYB-3-90H0140 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0140 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
Available: 5 pcs.
Subject to prior sale
ABS housing, BYB-3-90H0140, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 120 mm
Width 80 mm
Height 90 mm