BYB-3-90H0142 | by.B
ABS enclosure, (L x W x H) 160 x 80 x 90 mm, light gray (RAL 7035), IP66, BYB-3-90H0142
Order No.: 90H0142
EAN: 4099891989712
MPN:
BYB-3-90H0142
BYB-3-90H0142 by.B General Purpose Enclosures Image 1
BYB-3-90H0142 by.B General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
Available: 5 pcs.
Subject to prior sale
ABS housing, BYB-3-90H0142, by.B
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 160 mm
Width 80 mm
Height 90 mm