84826200.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 82 x 200 x 22 mm, black, IP65, 84826200.HMT1
Order No.: 62H1854
EAN: 4058545324316
MPN:
84826200.HMT1
Series: Alubos
84826200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84826200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: On Request
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Enclosure, 84826200.HMT1, Bopla
Enclosure profile, horizontally-divided, 82 x 200 x 22 aluminium black.
Technical specifications
Filter Property Value
Material aluminum
Length 82 mm
Width 200 mm
Height 22 mm