84826100.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 82 x 100 x 22 mm, black, IP65, 84826100.HMT1
Order No.: 62H1852
EAN: 4058545324293
MPN:
84826100.HMT1
Series: Alubos
84826100.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84826100.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84826100.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: On Request
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Enclosure, 84826100.HMT1, Bopla
Enclosure profile, horizontally-divided, 82 x 100 x 22 aluminium black.
Technical specifications
Filter Property Value
Material aluminum
Length 82 mm
Width 100 mm
Height 22 mm