Z55016009SB | Wiha
Stripping pliers, 10 mm², cable Ø 5 mm, L 160 mm, 212 g, Z55016009SB
Order No.: 02L3165
EAN: 4010995388676
MPN:
Z55016009SB
38867
Series: Z 55 0 09
Z55016009SB Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 1
Z55016009SB Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 2
Product type stripping pliers
Cable cross-section 10 mm²
Cable Diameter 5 mm
1000V Insulated No
Length 160 mm