Z55016009 | Wiha
Stripping pliers, 10 mm², L 160 mm, 189 g, Z55016009
Order No.: 02L3164
EAN: 4010995367114
MPN:
Z55016009
36711
Series: Z 55 0 09
Z55016009 Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 1
Z55016009 Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 2
Product type stripping pliers
Cable cross-section 10 mm²
1000V Insulated No
Stripping Length 5 mm
Length 160 mm