Z55016002SB | Wiha
Stripping pliers, 10 mm², cable Ø 5 mm, L 160 mm, 214 g, Z55016002SB
Order No.: 02L3160
EAN: 4010995343132
MPN:
Z55016002SB
34313
Series: Z 55 0 02
Z55016002SB Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 1
Z55016002SB Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 2
Product type stripping pliers
Cable cross-section 10 mm²
Cable Diameter 5 mm
1000V Insulated No
Length 160 mm