Z55016002 | Wiha
Stripping pliers, 10 mm², cable Ø 5 mm, L 160 mm, 187 g, Z55016002
Order No.: 02L3159
EAN: 4010995323455
MPN:
Z55016002
32345
Series: Z 55 0 02
Z55016002 Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 1
Z55016002 Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 2
Product type stripping pliers
Cable cross-section 10 mm²
Cable Diameter 5 mm
1000V Insulated No
Length 160 mm