Z55016001SB | Wiha
Stripping pliers, 10 mm², cable Ø 5 mm, L 160 mm, 187 g, Z55016001SB
Order No.: 02L3158
EAN: 4010995273682
MPN:
Z55016001SB
27368
Series: Z 55 0 01
Z55016001SB Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 1
Z55016001SB Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 2
Product type stripping pliers
Cable cross-section 10 mm²
Cable Diameter 5 mm
1000V Insulated No
Stripping Length 5 mm
Length 160 mm