Z55016001 | Wiha
Stripping pliers, 10 mm², cable Ø 5 mm, L 160 mm, 164 g, Z55016001
Order No.: 02L3157
EAN: 4010995268459
MPN:
Z55016001
26845
Series: Z 55 0 01
Z55016001 Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 1
Z55016001 Wiha Stripping Pliers, Stripping Tools Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 1 Week
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
5 pcs.
Filter Property Value
Product type stripping pliers
Cable cross-section 10 mm²
Cable Diameter 5 mm
1000V Insulated No
Length 160 mm