NSYCVF38M24DPF | Schneider Electric
Fan, 24 V, 117 x 137 x 49 mm, 38 m³/h, 41 dB, ball bearing, Schneider Electric NSYCVF38M24DPF
Order No.: 04P0388
EAN: 3606480151187
MPN:
NSYCVF38M24DPF
Series: Climasys CV
NSYCVF38M24DPF Schneider Electric Panel-Mount Fans
1 pcs.
Fan, NSYCVF38M24DPF, Schneider Electric
ClimaSys forced ventilation system, rated IP54, with a capacity of 58m³/h, operates on 24V DC and includes an outlet grille and G2 filter.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 24 V
Width 117 mm
Height 137 mm
Depth 49 mm