C0122001 | OKW
ABS enclosure shell, (L x W x H) 200 x 120 x 30 mm, light gray (RAL 7035), C0122001
Order No.: 30H2816
EAN: 4099889513103
MPN:
C0122001
Gehäuseschale 120x200x30, mit F., ABS
Series: ROBUST-BOX
C0122001 OKW General Purpose Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 1 Week
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Case shell, C0122001, OKW
Case shell with thread and fixing towers as separate part. Alternative use either as top or bottom part. Screw fixing outside of the sealing area. Recess of min. 0.8 mm for the use of membrane keyboards. Each 1 part with tongue and 1 part with groove needed for 1 case.
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 200 mm
Width 120 mm
Height 30 mm