A9052117 | OKW
ABS enclosure, (L x W x H) 73 x 117 x 24 mm, gray white (RAL 9002), IP40, A9052117
Order No.: 50H1012
EAN: 4099889514742
MPN:
A9052117
SOFT-CASE L, 2 x AA
Series: SOFT-CASE
A9052117 OKW General Purpose Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 1 Week
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
ABS enclosure, A9052117, OKW
Technical specifications
Filter Property Value
Material ABS
Length 73 mm
Width 117 mm
Height 24 mm