B6705106 | OKW
PC DIN rail enclosure, (L x W x H) 58 x 106 x 90 mm, light gray, B6705106
Order No.: 30H2484
EAN: 4099889549072
MPN:
B6705106
RAILTEC C, 6 Module, Ausf. IV
Series: RAILTEC C
B6705106 OKW DIN-Rail Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 1 Week
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
Filter Property Value
Material PC
Length 58 mm
Width 106 mm
Height 90 mm