1455T2201 | Hammond
Aluminum enclosure, (L x W x H) 220 x 165 x 52 mm, natural, IP54, 1455T2201
Order No.: 66H351
EAN: 4099889544008
MPN:
1455T2201
Series: 1455 METAL
1455T2201 Hammond General Purpose Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 7 Days: 255 pcs. - if ordered today
1 pcs.
Aluminum enclosure, 1455T2201, HAMMOND
Material aluminum
Length 220 mm
Width 165 mm
Height 52 mm