1590WMS100 | Hammond
Screw, steel, (L) 12.7 mm, black, 1590WMS100
Order No.: 61H2700
EAN: 4099889569018
MPN:
1590WMS100
Series: 1590W
1590WMS100 Hammond Accessories for Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 7 Days: 9 pcs. - if ordered today
Subject to prior sale
Replacement Screws, 1590WMS100, Hammond
Replacement Screws for 1590 Watertight Series with S/Steel material and length of 12,7 mm
Technical specifications
Filter Property Value
Product type screw
Material steel
Length 12.7 mm