TLC/0.25A-221M-00 | Fastron
Choke, radial, 220 µH, TLC/0.25A-221M-00
Order No.: 87D0807
MPN:
TLC/0.25A-221M-00
Series: TLC/0.25A
TLC/0.25A-221M-00 Fastron Fixed Inductors
Subject to prior sale
Toroid Line Choke, TLC/0.25A-221M-00, Fastron
Version toroidal core
Inductance 220 µH
Tolerance ±20 %
DC resistance 580 mΩ
Design radial
Width 5 mm