3RCC-9R0M-00 | Fastron
Suppressor choke, horizontal, 9 µH, 1 A, 3RCC-9R0M-00
Order No.: 74D3956
EAN: 4099889011265
MPN:
3RCC-9R0M-00
Series: 3RCC
3RCC-9R0M-00 Fastron Fixed Inductors Image 1
3RCC-9R0M-00 Fastron Fixed Inductors Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 4 Days: 258 pcs. - if ordered today
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
1000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Rod core chokes, type Fastron .RCC.
Type 3RCC.
Technical specifications
Filter Property Value
Product type suppressor choke
Inductance 9 µH
DC current 1 A
Tolerance ±20 %
DC resistance 20 mΩ
Design horizontal
Length 22 mm