1812AS-220K-04 | Fastron
RF choke, SMD, 22 µH, 155 mA, 1812AS-220K-04
Order No.: 87D1010
MPN:
1812AS-220K-04
Series: 1812AS
1812AS-220K-04 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 12 Weeks
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
1000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Chip inductance, 1812AS-220K-04, Fastron
Chip Inductor for RF Applications
Technical specifications
Filter Property Value
Product type RF choke
Inductance 22 µH
DC current 155 mA
Tolerance ±10 %
DC resistance 13 Ω
Measuring frequency 10 MHz
Quality Q Q 36
Design SMD
Length 4.9 mm
Width 3.8 mm
Height 3.4 mm