09P-333J-50 | Fastron
Suppressor choke, radial, 33 mH, 50 mA, 09P-333J-50
Order No.: 74D4097
EAN: 4099891560508
MPN:
09P-333J-50
Series: 09P
09P-333J-50 Fastron Fixed Inductors Image 1
09P-333J-50 Fastron Fixed Inductors Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 12 Weeks
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
1000 pcs.
Filter Property Value
Product type suppressor choke
Inductance 33 mH
DC current 50 mA
Tolerance ±5 %
DC resistance 75 mΩ
Design radial
Width 9 mm
Height 12.5 mm